KONST / Litografier / Laserprint 15407315
nr 1540 7315
BECK & JUNG
, Sverige
Laserprint, BECK & JUNG (Holger Bäckström, 1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2007). Signerad, numrerad 98/225, daterad 1989, Computer ink plot. Bildmått: 18x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x26 cm
Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 maj 2023
kl 20:55:57
15/5 19:42:44